Hlasujte v anketách a změňte naše serevry.
Změna obchodování s vesničany

Po dlouhém rozhodování jsme došli k závěru, že se chceme zeptat vás všech, kteří aktivně hrají na SkyCloud serveru, jaký máte názor k poplatku za nákup emeraldu u vesničanů. Nemyslím si, že by bylo třeba vysvětlovat o co jde, ale radši ve zkratce. Aby jste si mohli nakoupit emerald u vesničana, musíte mí i určitý obnos Wobounů navíc k itemům, které vesničanovi prodáte. Typicky se tak děje například: prodáte vesničanovi 20 brambor a dostanete 1 emerald, navíc vás to ale bude stát Wobouny a to až v maximální výši 10 000 Wobounů.

Tuto novinku jsme tehdy zaváděli na SkyCloud serveru, kdy se masivně začali vykupovat emeraldy u vesničanů, stavěli se z emerald bloků ostrovy a vesničani byly přemnožení na ostrovech.

Máme ovšem na vás hráče dotaz, a to vcelku důležitý. Stály by jste o zrušení tohoto Wobounového poplatku u vesničanů (tedy, vesničani by fungovali jako ve vanilla Minecraftu) ale je možné, že by jsme v budoucnu kvůli případnému přetížení serveru museli limitovat počet vesničanů na ostrově (případně jiný podobný zásah, aby se nestávalo, že se ze serveru stane množírna vesničanů a tím pádem začne server lagoovat) a logicky tím i snížili hodnotu (skóre) emerald bloku? Nezasahovali by jsme už ale do samotného prodeje mezi hráčem a vesničanem. Chceme slyšet názory, a podle toho se uchýlíme ke změnám. Díky!

Pokud bude hlasování vyrovnané pro vícero možností, budeme postupovat vyřazovací metodou.

Chci kompletně zrušit cenu výkupu za emerald
Nic měnit nechci, takto mi to vyhovuje
Chci snížit cenu výkupu emeraldu (případné další hlasování o kolik)